דיכאון וחרדות

 

דיכאון וחרדות הינם סינדרומים של חוסר איזון נפשי.

ספרים רבים נכתבו ותורות רבות הומצאו לטיפול בסינדרומים עתיקי יומין אלו. חלקן יותר אפקטיביות מאחרות. השיטות הידועות גוזלות זמן רב או שהטיפול בסימפטום ולא במקור הבעיה.

לא נפרט כאן את סוגי האבחנות הרבות,האבחון והטיפולים המקובלים, זאת ניתן למצוא בספר הDSM-5 לאבחון וטיפול פסיכיאטרי.

שיטת קיורוף

אנו מאמינים כי דיכאון וחרדות הינם תגובות של הגוף כחלק מהתמודדותו עם סטרס, בין אם הוא סטרס נפשי או פיסי.

לעיתים קרובות מקור הסטרס אינו גלוי ויש לבצע אבחון עמוק מאוד על מנת להגיע לשורש הבעיה.

בין אם גורם הסטרס הוא אובדן של אדם קרוב, חשש לחייו של אדם קרוב, טרדות כלכליות, מחלה כרונית, טראומה,  קונפליקטים פנימיים, השפלה או אפילו גורם פיסי כמו וירוסים וחיידקים , אנו נאבחן את גורם הבעיה ונעביר לגופך את המידע הנחוץ לו כדי להתמודד. המידע המבוסס על מאות שנים של טיפולים טבעיים מאסכולות שונות.

כמובן שאבחון הבעיה אינו תמיד פשוט, אולם הוא אפשרי ומקרים של דיכאון וחרדות שנמשכו עשרות שנים והיו עמידים לתרופות פסיכיאטריות, חלפו לגמרי לאחר טיפול מדויק בשיטת קיורוף.

פעמים רבות ראינו כי לאחר טיפול נכון ומדויק בבעיה, חל תהליך רב שלבי של שיפור כשכל שלב אורך מספר שעות עד מספר ימים. בתהליך זה תופעות פסיכולוגיות ופיסיות מתחלפות אחת בשנייה עד שנעלמות לפי הסדר הבא:

דיכאון --> התקפי פאניקה --> חרדה כללית--> פוביות --> כעסים --> חוסר שביעות רצון --> שיעול או דלקות בדרכי השתן --> כאבי פרקים ושרירים--> גרד פצעים ופריחות עוריות --> החלמה מלאה ללא צורך בהמשך טיפול

לעיתים גוף המטופל מדלג על שלבים ומגיע מהר יותר להחלמה ולעיתים החמרת סטרס נפשי או פיסי, תאונה, חיידק, וירוס או רעלן יגרמו לחזרת הסימנים נגד כיוון ההחלמה.

 

 

כל הזכויות שמורות לקיו-רוף מדיקל

כתובתנו : מרכז שוסטר ליד גודפארם

ברחוב אחימאיר 17, תל אביב

טלפון: 03-7757785

סלולר: 050-7507783

דוא"ל: clinic@qrufmed.com