עדויות ממטופלים

מחלת מעי - קוליטיס

הגעתי לטיפול בעקבות סבל רב שאני חווה בשנים האחרונות ממחלות כרוניות קוליטיס ודלקות פרקים, ובעיקר מתוך ייאוש וחוסר אמון בטיפולים הקונבנציוליים, שאינם מטפלים במחלות עצמן אלא רק בתסמינים שלהן.

מ. א. 30.3.2019

מחלת הנשיקה

לד"ר רוף,

אין לי מילים להביע את תודתי!

הגעתי אלייך נואש וחסר תקווה בתקווה שתוכל אולי להקל על התחושה האיומה שליוותה אותי למעלה מ 30 שנים.

להזכירך סבלתי מאפיסת כוחות מוחלטת במשך למעלה מ -30 שנים. בהיסטוריה מחלת ה"יאפים" שגרמה לי לשהות

בבית במשך כשנה שלמה, ואף רופא לא ידע כיצד לסייע, לפני כ- 5 שנים חליתי ב"מחלת הנשיקה" סיוט שבלתי ניתן

לתאר במשך 4.5 חודשים הייתי משותק לחלוטין ללא אפשרות לצאת לעבודה להרים יד או לבצע פעולה כל שהיא.

י.צ. 5.1.19

מחלת ריאה כרונית

מזה 4 שנים יש לי ילו ניילס סינדרום וברונכיקטאזיס בריאות.בעקבות הטיפול שד"ר רוף נתן לי מזה שנתיים השתפר המצב הבריאותי שלי בצורה משמעותית. ממצב של  רבוי דלקות ריאות ולקיחה מרובה של אנטיביוטיקה,עברתי למצב של דלקת ריאות פעם בשנה. מערכת החיסון שלי היתחזקה ,חזרתי לתפקד  ולעבוד רגיל, איכות החיים שלי עלתה משמעותית. תודה לד"ר רוף על הטיפול המסור. מפחיד לחשוב באיזה מצב הייתי היום בלי הטיפול שאני מקבלת.

ר.ס.         15.4.19

טרשת נפוצה

היום, חמישה חודשים לאחר הפגישה הראשונה עמו, אני עדיין סובל מחוסר תחושה בכפות הרגליים והידיים, אבל מצבי טוב לאין שיעור ואני בדרך לריפוי. אני מפציר בכל מי שחולה במחלה כזו, קשה, לפנות, לפני הטיפולים החודרניים הקשים בבי"ח, לכו להיבדק אצל ד"ר רוף. הוא מביא בשורה רפואית, מפתיעה בעוצמתה וביכולת הריפוי האמיתי שלה. ולקהל הרופאים, אני מקווה שיש בניכם המעוניינים לרפא ולא רק לעצור מחלה. לימדו את דרך הריפוי הזו ואולי תצליחו לחולל שינוי. ד"ר רוף חולל בי שינוי כזה ועל כך אני מוקיר לו את חיי.

א.י.   16.5.19

דלקת פרקים קשה

לדר' רוף

רוצה להודות לך על טיפולך המסור והמקצועי.הגעתי אליך על כסא גלגלים חולה בדלקת פרקים, מתקשה לעמוד על רגלי ולא מסוגלת ללכת!!!

לא עזרו אישפוזים ממושכים, בדיקות מח עצם, סטירואידים תרופות כימיות ותרופות ביולוגיות, הפכתי לסיעודית.

אצלך, אחרי מספר טיפולים קצר מצבי השתפר ונרפאתי!

היום בע"ה, אני הולכת ומתפקדת באופן עצמאי.

וכל בדיקות הדם שלי תקינות.

תודה מכל הלב

נ.א

לפני כארבע שנים, התחלתי לסבול משילשולים מדממים וכאבי בטן חזקים, אובחנתי כחולה בקרוהן. לאחר שני טיפולים, התחלתי לחוש הקלה משמעותית בכאבים ויציאות תקינות. הפסקתי את הטיפול התרופתי. 

כיום, שלוש וחצי שנים לאחר הטיפולים של ד"ר רוף, אני נמצא ברמיסיה מוחלטת, מרגיש בריא ומנהל אורח חיים רגיל לחלוטין. 

אני ממליץ בחום לכל חולה קרוהן לנסות את הטיפול הלא שיגרתי הזה. אם ישנה אפשרות לצאת ממעגל הקסמים של הטיפול התרופתי הקונבציולי, עם כל ההשלכות השליליות שלו, צריך לכל הפחות לנסות אותה. 

תודה מעומק הלב לד"ר רוף שנחלץ לעזרתי בתקופה כל כך קשה ומיאשת בחיים שלי, ושינה אותם ב 180 מעלות!

ר.ש 28/02/2021

גרד במפשעה

במהלך תקופה ארוכה מעל לשנה היה לי גרד באזור המפסעה ואבר המין,זה הטריד אותי והפריע לי מאוד בחיי היום יום,כל הנסיונות של רופאי העור לאבחן ולטפל עלו בתוהו

צ.ש. 3.2.2019

מחלת ליים

אובחנה לי מחלת ליים (הזן האירופאי) באוגוסט 2016.חודשיים לפני האבחנה (ע"י בדיקת דם שנשלחה למעבדה בארה"ב) טיילנו בהולנד, רק שבועיים לאחר מכן שמתי לב כי יש לי כתם אדום ברגל והרגשה כללית רעה מאוד- כאב ראש תמידי, עייפות קשה, עיניים נפוחות, כאבי שרירים וגוף חלש בדומה לשפעת.

י.פ. 10.2.2019

פיברומיאלגיה

אובחנתי במחלה הנקראת פיברומיאלגיה, המאופיינת בסימפטומים זהים לאילו שהיו לי. מכאן רק קיוויתי לעזרה ומזור כמי שמאמינה בעולם הרפואה של ימנו.

לצערי הרב מאוד, הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה למצוא לי מזור, הראומטולוג שטיפל בי באיכילוב הציע לי לא פעם תרופות פסיכותרפיות בטענה שהם יקלו על הכאב.

אני לא מצאתי את הקשר בין ה"טיפול" שהציע להחלמתי, הכאבים לא היו דמיוניים.

אמרתי נואש וחייתי עם כאבים מתמידים. כבר לא היה לי מה להפסיד והגעתי לטיפול של ד"ר רוף מאוד ספקנית.

היום אני מודה לאל על ההחלטה שעשיתי , דבר שהציל את חיי!

א.ק. 4.5.19

טרשת נפוצה

שלום, אני בן 26 וחולה בטרשת נפוצה כשבע וחצי שנים.

עד כה חוויתי כארבעה התקפים, כאשר ההתקף האחרון (שדמה לורטיגו בדרך הביטוי שלו) היא החמור ביותר והיה זה שפגע בי בצורה החמורה ביותר באופן יחסי - שריריי הגפיים התחתונות בגופי הפסיקו לתפקד באופן תקין - דבר שבה לידי ביטוי בתחושת כבדות הרגליים וגרירתם בהליכה (כתוצאה מכך נפילות רבות), פגיעה בתפקוד המיני, פגיעה בשליטה בשתן ותחושת נימול אינטנסיבית בגפיים.

בהוראתו של ד"ר רוף, התמדתי בטיפול שנתן לי והיום, בשמחה רבה, אני יכול לומר כי יום חתונתי עבר בהצלחה רבה ואפילו רקדתי לא מעט (חשוב לציין כי לקחתי הפסקות מרובות על מנת לתת לרגליי לנוח כאשר התחלתי לצלוע).

ב.ט 19.7.19

אסתמה

ד"ר עודד רוף היקר,

 

ברצוני להודות לך על הטיפול שלי. אני סובלת מאסטמה מגיל שנתיים, כיום אני בת 55 שנים.

את הטיפול התחלתי באוקטובר 2018, הפסקתי ליטול טיפול קבוע לאסטמה ועד היום 1.2020 לא היה לי התקף... שנים שסבלתי מהתקפי אסטמה לפחות 2 בשנה.

בנוסף סבלתי מאלרגיה ותקופות ארוכות נטלתי תרופות , היו לי פריחות וגירודים שנמשכו לתקופות.. מאז שהתחלתי את הטיפול לא היו התקפי אלרגיה והתמעטו בעיות העור.

בנוסף אני סובלת מדכאון, הטיפול שפר את מצבי, היו תקופות טובות , אך גם תקופות לא פשוטות ועדין אני בתהליך טיפולי , אך מרגישה את השיפור.

 

תודה רבה,

ע.ש 10.1.2020

קוראים לי עמית ואני בן 24 מתל אביב. 

במהלך הצבא התחלתי לסבול מהרפס באופן כרוני, ממש כל חודש היה מופיע לי נגע חדש, שהיה לוקח לו לפחות חודש עד שהוא עובר. כל פעם הייתי פונה לרופא לקבל כדורים נגד הרפס, אך זה היה פשוט בלתי נסבל כי זה לא גרם לנגעים לא להופיע אלא רק לעבור (טיפה) יותר מהר. בנוסף כל רופא שפניתי אליו טען שהרפס הוא וירוס שאינו ניתן לריפוי, ואני אשאר עם הבעיה כל החיים. 

בעצתה של אמא שלי, פניתי לד״ר רוף, וזאת לאחר שהיא אמרה שהוא ריפא לה את המחלה פיברומיאלגיה, שממנה היא סבלה כל החיים. 

הגעתי לרוף, והוא בדק אותי בעזרת המכשור המתקדם וזיהה בגוף את הנגיף. 

הוא נתן לי את הטיפול בעזרת כדורי הסוכר, והנחיות מה אני צריך לבצע לאורך כל הזמן של הטיפול (חודש).

אני שמח לכתוב שמאז עברו שבעה חודשים ולא הופיע לי פעם אחת, מה שלפני זה היה בלתי אפשרי. 

אז בהזדמנות זו ארצה להגיד תודה רבה לדוקטור רוף ולמרפאה, וממליץ בחום לכל מי שיש לו בעיה חשוכת מרפא כזו או אחרת להגיע אליו לטיפול! 

ע.ק 15.3.2021