טרשת נפוצה

שלום.

אני בן 50.  לפני כשלוש שנים החלו בכפות רגליי סימפטומים של נימול ובדרגה חוסר תחושה. כעבור שנה הצטרפו גם כפות הידיים ובהמשך התפתחו סימפטומים נוספים. הופנתי לבדיקת mri ראש- צוואר.  שלאחריה מצאתי את עצמי במיון "בלינסון "- חולה בטרשת נפוצה. הידיעה הזו שינתה את מסלול חיי וחיי משפחתי. לאחר התייעצות עם מס' נוירולוגים בכירים הוצע לי טיפול "מנקה" בסטרואידים, כמבן ניקור מותני וכרטיס חבר מועדון בקהילת חולי הטרשת. אני חייב לציין שכל האנשים שטיפלו בי היו אדיבים וטובים. אני לא הסכמתי לקבל את רוע הגזרה, במיוחד אחרי שהוסבר לי שהטיפול המוצע עוצר את התפשטות של המחלה, במקרה הטוב. אני חיפשתי ריפוי.

הגעתי לד"ר עודד רוף. מעולם לא שמעתי עליו ועל השיטה בה הוא מרפא אנשים.  "אלקטרואקופונקטורה". מצאתי מעט מאד מידע על השיטה והחלטתי לפגושו. כעבור שלוש פגישות רוב הסימפטומים האופיניים למחלת הטרשת נעלמו- בעיות שיווי משקל, בעיות שינה, קשיים בשליטה בסוגרים, ראייה מטושטשת, דיכאון, אין אונות, תחושת החגורה סביב בית החזה ועוד.

היום, חמישה חודשים לאחר הפגישה הראשונה עמו, אני עדיין סובל מחוסר תחושה בכפות הרגליים והידיים, אבל מצבי טוב לאין שיעור ואני בדרך לריפוי. אני מפציר בכל מי שחולה במחלה כזו, קשה, לפנות, לפני הטיפולים החודרניים הקשים בבי"ח, לכו להיבדק אצל ד"ר רוף. הוא מביא בשורה רפואית, מפתיעה בעוצמתה וביכולת הריפוי האמיתי שלה. ולקהל הרופאים, אני מקווה שיש בניכם המעוניינים לרפא ולא רק לעצור מחלה. לימדו את דרך הריפוי הזו ואולי תצליחו לחולל שינוי. ד"ר רוף חולל בי שינוי כזה ועל כך אני מוקיר לו את חיי.

א.י.   16.5.19