פיברומיאלגיה

אני בת 49 ועובדת בעולם הייטק מזה 22 שנים בתחום המכשור הרפואי

יש לי אמון רב בעולם הרפואה המתקדם שלנו, בתרופות ובמכשור הרפואי שקיים היום ובטכנולוגיה בכלל

אולם לצערי הרב אף אחד מהם לא היה לי לעזר כשסבלתי מכאבי שרירים קשים וקשיים בתפקוד היומיומי כאמא לשלושה ילדים, כרעיה, וכאישה עובדת למימוש עצמי ופרנסה.

שנים רבות סבלתי מ"נפילות מתח" שלא ידעת לתרגמן לבעיה, חשבתי שמדובר בחולשה או בעייפות יתרה, כשה"חולשה" חלפה חזרתי ליום יום הרגיל שלי ונדמה היה לי שזה מאחורי. לאט לאט, ההתקפי החולשות הופיעו לעתים תכופות יותר ובעוצמות גדולות יותר, היו לי כאבי שרירים כמו בשפעת קשה אך הרבה למעלה מזה. הבנתי שיש בעיה והתחלתי בירור רפואי בכדי להבין מה זה שקורה לי בגוף.

אובחנתי במחלה הנקראת פיברומיאלגיה, המאופיינת בסימפטומים זהים לאילו שהיו לי. מכאן רק קיוויתי לעזרה ומזור כמי שמאמינה בעולם הרפואה של ימנו.

לצערי הרב מאוד, הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה למצוא לי מזור, הראומטולוג שטיפל בי באיכילוב הציע לי לא פעם תרופות פסיכותרפיות בטענה שהם יקלו על הכאב.

אני לא מצאתי את הקשר בין ה"טיפול" שהציע להחלמתי, הכאבים לא היו דמיוניים.

אמרתי נואש וחייתי עם כאבים מתמידים. כבר לא היה לי מה להפסיד והגעתי לטיפול של ד"ר רוף מאוד ספקנית.

היום אני מודה לאל על ההחלטה שעשיתי , דבר שהציל את חיי!

סבלתי משך 6 שנים רצופות מכאבים קשים ועייפות. כחודש וחצי אחרי קבלת הטיפול גופי התמלא בבלוטות לימפה נפוחות שהראו במפורש את מערכת החיסון שלי נלחמת, קצת מאוחר יותר התחלתי להשתפר ולהרגיש טוב יותר ועם הזמן נרפאתי ללא כל טיפול אחר!!!! התופעות חלפו.

היום 4 שנים אחרי אותו מפגש אני בריאה וחיי השתנו. חזרתי לעשות את הדברים שנמנעתי מלעשות כשהוגדרתי חולה וחזרתי.

אין לי ספק כי המתבונן מהצד יחשוב כי מדובר ברעיון מופרך או אפילו הזוי, אולם כמי שהייתה במקום הזה ונרפאה אני רואה ברפואה זו את העתיד, זו רפואה עתידנית שיש בכוחנו להביאה לידי מימוש והצלחת איכות חיי המטופלים.

רופא יקר, אם קראת שורות אילה והגעת עד לשורה זו אני מבקשת ממך כאיש/אשת רפואה שנשבעו בשבועת היפוקרטס, לתת הזדמנות לרפואה זו, לפתוח את הראש, ללמוד ולתרגל אותה ולהציל חיים, אנו זקוקים לעוד רופאים בתחום הזה. יש הרבה סבל ומעט עזרה.

בברכה ובתקווה גדולה לתבונה ולמידה

א.ק. 4.5.19